GEO-SZKIC to nowoczesna, prężnie działające firma geodezyjna posiadająca piętnastoletnie doświadczenie w branży. Nasze doświadczenie oraz kreatywność są jedną z najistotniejszych cech, które pozwalają mam profesjonalnie świadczyć usługi geodezyjne. W naszej firmie kierujemy się trzema zasadami: „Rzetelność. Jakość. Szybkość”.

Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy towarzysząc kilentom od planowania do zakończenia procesu inwestycyjnego.

Posiadamy własną siedzibę w budynku Apartamentów OPERA, odpowiednie środki transportu, jak również niezbędne, najnowocześniejsze zaplecze sprzętowe renomowanych firm, takich jak Trimble i Leica. Wykonujemy pomiary geodezyjne z zastosowaniem nowoczesnych technologii GNSS (GPS + Glonas + inne globalne systemy pozycjonowania) z wykorzystaniem aktywnej sieci geodezyjnej (ASG-EUPOS) umożliwiającej przesyłanie danych korekcyjnych w urządzeniach RTN w trybie rzeczywistym. Wykonując nasze prace łączymy pomiary RTN oraz pomiaramy tachimetryczne, które znacznie skracają czas pracy. Nasza firma nie pozostaje w tyle za idącym pełną parą rozwojem cyfryzacji dlatego w naszych pracach geodezyjnych implementujemy również wykorzystanie najnowszych technologii geodezyjnych takich jak ortofotomapa czy skaning laserowy. Nasi geodeci posiadają cyfrowe podpisy elektroniczne.

Wykonujemy pełen zakres usług geodezyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia map cyfrowych i geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych na każdym etapie budowy do których zaliczymy mapy do celów projektowych (mapy do projektu), wytyczenia budynków i przyłączy, mapy z pomiaru powykonawczego budynku i przyłączy (mapa z inwentaryzacji powykonawczej). Wśród naszej kadry inżynierów geodezji posiadamy również specjalistów w zakresie geodezyjnych prac prawnych do których możemy zaliczyć podziały nieruchomości zgodne z MPZP lub decyzją o warunkach zabudowy, podziały nieruchomości rolnych (podziały rolne), wznowienia znaków granicznych (wskazanie granic) oraz rozgraniczenia nieruchomości.

Firma geodezyjna GEO-SZKIC prowadzi swoją działalność na terenie miasta Olsztyn i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Przy większych zamówieniach nasze usługi geodezyjne świadczymy na terenie całego kraju.

Bezpieczeństwo świadczonych usług geodezyjnych

Dbając o Państwa bezpieczeństwo naszą działalność objęliśmy ubezpieczeniem OC. 
Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm projektowych i budowlanych, a także firm geodezyjnych poszukujących współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając szybką wycenę naszych usług oraz oferujemy bezpłatne porady w zakresie geodezji. Licząc na Państwa zadowolenie oferujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

GEODETA Michał Prusik
tel: 730 243 243
email: biuro@geo-szkic.pl

firma geodezyjna