Geodeta Ostróda – szybko dokładnie i konkurencyjnie.

Firma Geo-Szkic świadczy kompleksowe usługi geodezyjne m.in. w mieście Ostróda (woj. warmińsko mazurskie), Iława, Olsztynek, Biskupiec, Olsztyn, Dobre Miasto, Morąg, Mrągowo, Pasym, Szczytno, Lidzbark. Naszą ofertę kierujemy także do mniejszych miejscowości, do których należą np. Mikołajki, Młynary, Bisztynek, Zalewo, Frombork, Kisielice, Sępopol, Miłomłyn, Pasym, Miłakowo, Pieniężno, Tolkmicko, Piecki, Zalesie, Olszewo, Nowa Wieś, Borki, Adamowo.

Pracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie geodezji. Wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, a także wysokie wykształcenie naszych specjalistów. To właśnie dzięki temu pozyskaliśmy wiele nowych klientów, którzy nam zaufali i powierzyli odpowiednie prace geodezyjne. W zakładce „Rekomendacje” możesz zobaczyć poświadczenia osób, które polecają naszą firmę. Naszą dewizę tworzą następujące słowa: ,,Rzetelność, Szybkość oraz Jakość”. Kierujemy się nią niemal od 10 lat istnienia naszej firmy. I jak dotąd, nigdy nas nie zwiodła. Nasza pracownia geodezyjna znajduje się na terenie miasta Olsztyn, jednak jak wcześniej wspomnieliśmy współpracujący z nami geodeci działają m.in. w miejscowości Ostróda, jak i w obrębie jego okolic.

Geodezja Ostróda – najwyższa jakość usług.

Nasza siedziba znajduje się w Apartamencie OPERA w Olsztynie (woj. warmińsko mazurskie). Posiadamy jedno z najnowocześniejszych zapleczy firm takich jak Leica, czy Trimble. Świadczone przez nas usługi geodezyjne opierają się na zastosowaniu technologii takich jak GNNS (Glonas + GPS + pozostałe systemy pozycjonowania) wraz z wykorzystaniem sieci geodezyjnej (ASG-EUPOS). Wykonywane przez nas prace zarówno w miejscowości Ostróda, Olsztyn, czy innych wspomnianych wcześniej terenach odbywają się z wykorzystaniem urządzenia RTN, które dzięki zintegrowaniu z klasycznymi pomiarami tachimetrycznymi skracają czas pracy. W naszej ofercie znajduje się również skaning laserowymi, czy ortofotomapy. Ponadto posiadamy również możliwość wykonania cyfrowego podpisu elektronicznego.

Tworzone prze nas mapy do celów projektowych w zarówno w formie analogowej, jak i cyfrowej wykonywane są z największą starannością. Doświadczenie współpracujących z nami geodetów zapewnia skuteczne oraz szybkie wykonanie powierzonego wcześniej zlecenia. Wykonujemy mapy do celów projektowych, a także zajmujemy się obsługą inwestycji budowlanych. Świadczone przez nas usługi geodezyjne obejmują każdy etap budowy począwszy od wykonania wcześniej wspomnianej mapy, poprzez wytyczanie granic nieruchomości oraz przyłączy, czy wykonanie pomiarów powykonawczych budynków i przyłączy. Wśród naszych specjalistów możemy także wyróżnić geodetę z branży usług geodezyjnych do celów prawnych. W ich skład wchodzą m.in. podziały budynków zgodne z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, bądź zgodne z decyzją o warunkach zabudowy, rozgraniczenie budynków, wznowienie znaków granicznych, czy podziały rolne.

Usługi geodezyjne – Ostróda i okolice.

Usługi geodezyjne, jakie proponujemy dla klientów indywidualnych obejmują: 1) Wykonywanie map – opracowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej jest niezbędne do wykonania jakiegokolwiek projektu budowlanego. Z kolei mapy do celów prawnych przydają się m.in. podczas wpisu do księgi wieczystej. 2) Wytyczenia budynków – bez prawidłowego wytyczenia, inwestor nie może rozpocząć budowy domu. Geodeta wytycza więc osie konstrukcyjne poprzez oznaczenie punktów, które wskazują położenie projektowanych osi. 3) Inwentaryzacje – po wybudowaniu danego obiektu, konieczne jest ustalenie położenia zrealizowanych obiektów. Otrzymana inwentaryzacja powykonawcza pozwala na wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę. 4) Podziały nieruchomości – polega on na fizycznym wydzieleniu odpowiedniej części powierzchni ziemskiej, czyli działki. Dzięki temu może ona w przyszłości stanowić np. samodzielną nieruchomość gruntową. 5) Wznowienia/rozgraniczenia – Prawo Geodezyjne i Kartograficzne z 17 maja 1989r. reguluje, że wznowienie granic może nastąpić w sytuacji zatarcia, zniszczenia, bądź przesunięcia granic danych nieruchomości, które zostały już wcześniej ustalone. Geodeta podczas dokonywania wznowienia granic zobowiązany jest do spisania odpowiedniego protokołu.

W przypadku braku możliwości ustalenia granic, stosuje się rozgraniczenie nieruchomości. Procedura ta pozwala na ustalenie położenia linii granicznych oraz punktów, a także na utrwalenie znaków granicznych. 6) Regulowanie stanu prawnego nieruchomości – budynkiem uznanym za nieuregulowany o stanie prawnym nazwiemy nieruchomość, dla której jest niemożliwe ustalenie osób, którym budynek przysługuje. Najczęściej taka sytuacja ma miejsce w przypadku braku ksiąg wieczystych. Pomagamy więc naszym Klientom uregulować stan prawny danej nieruchomości. Usługi geodezyjne świadczone przez naszą pracownię dla instytucji oraz firm obejmują: 1) Wykonywanie map:

  • mapy sytuacyjno – wysokościowe dla celów opiniodawczych oraz celów projektowych;
  • uzgodnienia branżowe.

W końcowym etapie budowy wykonujemy również:

  • plany oraz mapy tematyczne;
  • mapy numeryczne.

2) Pomiary objętości – obejmują one pomiary objętości mas ziemi, hałd dla firm budowalnych, czy kopalń odkrywkowych. Zajmujemy się także tworzeniem wizualizacji wykonanych prac, a także precyzyjnymi raportami, w których skład wchodzą informacje odnośnie bilansu objętości mas ziemnych. 3) Geodezyjna obsługa inwestycji – do tego typu usług zaliczamy m.in. wytyczenie budynków, inwentaryzacje powykonawcze, wykonywanie badań przemieszczeń/odkształceń, czy badań kontrolnych.

Kompleksowe usługi geodezyjne.

Nasza pracownia geodezyjna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, bądź do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdą, nawet skomplikowaną sprawę z dziedziny geodezji. Zadbają o to najlepsi geodeci, którzy wyróżniają się na tle naszych konkurencyjnych firm.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Geo-Szkic. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy przedstawimy Ci dokładną ofertę naszej firmy a także, udostępnimy Ci cennik prowadzonych przez nas usług geodezyjnych. Zapytaj o wszystkie interesujące Cię kwestie z dziedziny usług geodezyjnych, a gwarantujemy Ci, że nasi geodeci udzielą Ci precyzyjnej odpowiedzi na każde zadane pytanie. Możesz również wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, która zapewni Ci równie szybki kontakt, co połączenie telefoniczne. Interesuje Cię odpowiedź na pytanie: Ile kosztują usługi geodezyjne w Twojej okolicy, chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat ewidencji gruntów, a może potrzebujesz zasięgnąć fachowej porady dotyczącej pomiaru swojej działki? Prześlij dane zapytanie, a geodeta udzieli Ci na nie wyczerpującej odpowiedzi.